kontrast
czcionka
Srebrna odznaka Najlepsze Technikum
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dzień samorządności - edycja II

Przy okazji Dnia Dziecka nie możemy nie wspomnieć o niedawnej, drugiej już edycji Dnia Samorządności w ZSGH, w którym to właśnie uczniowie przejmują władzę nad Szkołą. Temu wydarzeniu przyświecała myśl: „Korzystaj z talentu, który posiadasz: las byłby bardzo cichy gdyby śpiewały w nim tylko te ptaki, którym wychodzi to najlepiej". Słowa Henrego van Dynke'a towarzyszyły dziś wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły podczas Dnia Samorządności. Każdy w szkole otrzymał kropkę, która po mimo, że jest tak zwyczajna, stanowi symbol nadziei i wiary w swoje możliwości. Cyprian Przybyła (dyrektor szkoły), Zuzanna Szczyrba (wicedyrektor), Natalia Siarkiewicz (sekretarz), Marzena Chmura (kierownik szkolenia praktycznego) i Wiktoria Kędzior (psycholog) stworzyli prężnie działający zespół, który podjął wiele działań dotyczących promocji szkoły, a także pokazał jak ważne są relacje pomiędzy rówieśnikami oraz nauczycielem. Jednym słowem: Rozmowa stanowi klucz do porozumienia!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube