kontrast
czcionka
Srebrna odznaka Najlepsze Technikum
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Animacja czasu wolnego na Dzień Dziecka

Ustroń, Jaworzynka i Wisła Głębce

Nasi uczniowie, zarówno hotelarze, jak i turyści, ale również z innych specjalności, zarówno w ramach zajęć przedmiotowych czy wychowawczych, też w praktyce z radością doskonalą swoje umiejętności animacyjne.
W tym roku mielismy możliwość gościć w Akademii Esprit w Ustroniu, gdzie współorganizowaliśmy Dzień Dziecka. Przygotowaliśmy grę miejską z różnymi zadaniami, a pózniej zabawy, tańce, bańki mydlane czy malowanie twarzy. Najmilszą animacją dla wszystkich była Malwina ukryta w maskotce Teddy Eddi. Uczniowie klasy 3 turystycznej oraz ochotnicy z klas 2, pod opieką pań Anny Kality-Jancarczyk i Ewy Stannej zrobili wspaniałe wrażenie na dzieciach i ich rodzicach. 

Kilkoro naszych uczniów wsparło dzień dziecka organizowany w Jaworzynce. Nasi uczniowie z klasy 2hp i 2hg w stroju maskotek umilali zabawę najmłodszym.

Następnego dnia klasa 3T pod opieką pani Danuty Wantulok gościła w Szkole Podstawowej w Wiśle Głębcach. Tam nasi uczniowie w różnych grupach wiekowych przeprowadzali gry i zabawy. 

Z radością patrzymy, jak nasi uczniowie nabierają pewności siebie, z uśmiechem stają przed grupą dzieci, młodzieży i doskonale sobie radzą. 
Naszym (nauczycieli) marzeniem jest, aby wszyscy uczniowie Patelnioka byli animatorami czasu wolnego wśród swoich znajomych, na różnych imprezach. Animatorami czyli osobami, które ożywiają imprezę, dostarczają wiele śmiechu i radości, integrują towarzystwo.

ES

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube