kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Żegnamy klasy maturalne

W ubiegły piątek, dumni i wzruszeni, pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów technikum w zawodzie technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik obsługi turystycznej
Nad przebiegiem uroczystości czuwał pan pedagog Lubomir Špila. Pani Dyrektor Kornelia Zubek nawiązała w swoim przemówieniu do punktów zwrotnych w ostatnim czasie: pandemii Covid-19 oraz wojny na Ukrainie. Podkreśliła, ile trudu musiala włożyć młodzież w edukację w tak wymagających okolicznościach, życząc jednocześnie, aby Abiturienci zawsze kierowali się sercem a najważniejszym jest, aby pozostali dobrymi ludźmi dla innych. Pani Dorota Mendrek - wychowawca klasy IV GT, kierując słowa pożegnania, nawiązała do motywu układanki. Każdy człowiek składa się z doświadczeń, emocji, wiedzy, którą budują napotkane przez nas osoby. Nasi Absolwenci to jeszcze młody, niedokończony obraz, pełny "białych plam", które należy wypełnić szczęściem, wiarą a także refleksją nad mijającym czasem.
To były 4 lata wytężonej pracy - pełne wyzwań, pomysłów, marzeń.  W uznaniu za szczególne wyniki w nauce, ukończenie szkoły z wyróżnieniem oraz aktywne działania na rzecz szkoły pamiątkowe statuetki otrzymali: Natalia Cieślar, Marta Pieczyrak, Paulina Zagajewska, Aleksandra Motyka, Martyna Śliwka, Cyprian Przybyła, Zuzanna Szczyrba, Karolina Wantulok, Estera Tomaszko oraz  Anna Haratyk. 
 
 
 
 

Paulina Zagajewska (4Ha) otrzymuje Złoty Indeks WSB. Gratulujemy!

Uroczyste pożegnanie

Program artystyczny przygotowany przez klasy III i chwila na miłe wspomnienia przy wspólnej kawie

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube