kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

XIX Rajd Kukuczki

W piątek 8 października uczniowie ze szkoły ZSGH w Wiśle wzięli udział w XIX Rajdzie im. Jerzego Kukuczki w Istebnej. Pogoda była sprzyjająca do chodzenia po górach, pomimo zimnych wiatrów. Nie tylko pogoda, ale i pozytywna energia uczestników oraz moc atrakcji w programie sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Każdej szkole towarzyszył przewodnik z oddziału PTTK Wisła. W Izbie Jerzego Kukuczki można było spotkać się z Panią Cecylią Kukuczką, żoną Pana Jerzego. Wszystkie grupy spotykały się w Amfitearze "Pod Skocznią" w Istebnej. Wszyscy uczestnicy dostali słodką niespodziankę oraz mogli spróbować swoich sił w prowadzonych na boisku konkurencjach: skokach w workach, strzelaniu z łuku, czy przeciąganiu liny. O godz. 13.30 rozpoczęto konkurs, w którym reprezentanci szkół mogli wykazać się wiedzą o Jerzym Kukuczce i Beskidzie Śląskim. Tym pięknym akcentem zakończył się XIX Rajd imienia Jerzego Kukuczki.

Na miejscu spotkaliśmy kilkoro uczniów z klas turystycznych, którzy w ramach praktyk lub wolontariatu pomagali organizatorom.

Cieszymy się, że aż trzydzieści naszych uczniów mogło wziąć udział w tej pięknej i wartościowej imprezie. Dziękujemy pani Ewie Stannej i panu Marcinowi Macurze za opiekę na rajdzie. 

Natalia S. 2T

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube