kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Wizyta studyjna w firmie „Technica”

13 kwietnia 2021 roku,  dzięki uprzejmości firmy „Technica”,  nauczyciele przedmiotów gastronomicznych - Iwona Gomola, Adam Kajfosz, Dorota Mendrek  gościli w siedzibie firmy w Ochabach.

Uczniowie klasy 1HP zapoznali się z szeroką ofertą zastawy stołowej oraz urządzeń gastronomicznych. W sklepie zachwyca przepiękna zastawa stołowa ceramiczna i szklana. Szeroki asortyment naczyń, sprzętu gastronomicznego pozwala zadowolić klientów pragnących wyposażyć swoje  zakłady gastronomiczne w niezbędne urządzenia grzewcze i chłodnicze.   Wiedza i doświadczenie pracowników zapewnia fachowe doradztwo, kompleksową  profesjonalną obsługę począwszy od projektu technologicznego, aż po dobór  urządzeń, montażu i szkoleń.

Uczniowie z klas 2HG, 3THa, 3TG na żywo  obserwowali przygotowanie i serwis potraw  w show roomie (pokoju wystawowym).
O oprawę fotograficzną wizyty zadbała uczennica Alicja Łacek z kl. 2THP.

Pani Iwona  Gomola sporządziła zakąski gorące: nadziewane avocado z pomidorami i jajkiem poszetowym,  brokuły w cieście francuskim  oraz danie główne: kotlety z kalafiora z sosem szpinakowym i sosem chrzanowym z gratin z ziemniaka. Pan Adam Kajfosz przygotował boczek pieczony z chrzanowym puree ziemniaczanym z sosem anyżowym. Pani Dorota Mendrek pełniła rolę kelnerki
i podała potrawy właścicielce firmy p. Małgorzacie  Kiełkowskiej.

Serdecznie dziękujemy  właścicielom i pracownikom firmy „Technica” za uatrakcyjnienie prowadzonych zdalnie zajęć z przedmiotów zawodowych.

Opracowała: M.Brózda

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube