kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Wizyta 1EG w CEE w Wiśle

 

 

 

Wizyta w CEE w Wiśle

W piątek 19 listopada klasa 1EG udała się do wiślańskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na warsztaty o tematyce pszczelarskiej i ekologicznej. Uczniowie wysłuchali krótkich prezentacji na temat ochrony przyrody i zmian w niej zachodzących oraz pożyteczności pszczół w naszym codziennym życiu. Ponadto CEE przygotowało ciekawą projekcję filmu poruszającego problemy związane z wymieraniem tych najbardziej potrzebnych owadów na naszej planecie.

Z CEE młodzież wyszła z ciekawą pamiątką, którą była samodzielnie wykonana świeca z wosku pszczelego. Na sam koniec  klasa udała się do lokalnej restauracji, gdzie mogła nie tylko nagadać się, ale i najeść pizzy do syta!

Serdecznie dziękujemy Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle za miłe przyjęcie i ciekawe pogadanki. Liczymy na kolejne interesujące warsztaty!

Justyna Moroń – 1E

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube