kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Wiedza&praktyka - duet idealny w ZSGH czyli regularne zajęcia u pracodawców

Ponieważ wiemy, jak istotny jest kontakt z branżą, już od bieżącego roku szkolnego uczniowie Technikum w ZSGH doskonalą swoje umiejętności nie tylko w szkole, ale także w cenionych w okolicy przedsiębiorstwach.
Przyszli technicy żywienia i usług gastronomicznych w ramach praktycznej nauki zawodu raz w tygodniu szlifują fach nie tylko w szkolnej stołówce, ale także w wyjątkowych restauracjach w regionie. Dyrektor ZSGH p.Kornelia Zubek podpisała umowę z Dworem Skibówki w Ustroniu-Równicy, Hotelem Wisła Premium, wiślańską Karczmą Regionalną " U Karola" oraz Kompleksem Złoty Groń Resort & SPA w Istebnej. Ta innowacyjna forma zajęć obejmuje uczniów już od 2.klasy, co gwarantuje, iż przyszli absolwenci od razu po zakończeniu nauki będą niezwykle cenni na rynku pracy. Inicjatywa ta spotkała się z entuzjazmem, tym bardziej, że za zaangażowanie i kreatywność uczniowie mają zagwarantowane stypendium.
Docelowo praktyczna nauka u pracodawców przez cały rok szkolny obejmie wszystkie kierunki w naszym technikum.

Wszelkich informacji dotyczących praktycznej nauki zawodu udziela p.Joanna Warmuzińska, kierownik szkolenia praktycznego w ZSGH.

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube