kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Warsztaty integracyjne dla uczniów klas I

Jeszcze przed świętami odbyły się zajęcia integracyjne, w których uczestniczyły klasy 1E, 1G, 1H oraz 1T. Zajęcia w formie warsztatowej przeprowadzili specjaliści z  Ośrodka Opieki Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Bielsku-Białej.  Warsztaty miały na celu integrację zespołu klasowego, rozwijanie umiejętności skutecznej komunikacji oraz nawiązywania satysfakcjonujących relacji społecznych. Różnorodność ćwiczeń pozwoliła również pracować nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości uczniów oraz odkrywaniem posiadanych przez nich zasobów. To był bardzo mile i efektywnie spędzony czas. Bardzo dziękujemy pani kierownik Joannie Kozik wraz z zespołem za przeprowadzenie warsztatów i liczymy na dalszą współpracę.

Paulina Damek-Ryszka

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube