kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Uczą nas najlepsi. Warsztaty z "Karolowym Dworem" w ZSGH

2 grudnia bieżącego roku odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne. To spektakularne show kulinarne poprowadzone zostało przez absolwentów ZSGH w Wiśle Karola i Katarzynę Procnerów oraz współpracującego z nimi Pawła Cieślara. Klasa 2GP poznawała nowoczesne i tradycyjne wypieki oraz desery świąteczne, które mogą stanowić ciekawe uzupełnienie świątecznego menu. Warto dodać, iż warsztaty zostały w całości sponsorowane przez właścicieli Karolowy Dwór & Piernikowa Chata w Wiśle. Nasze słowa wdzięczności kierujemy właśnie do nich oraz do szefów szkolących naszą młodzież. Wierzymy, że ta współpraca będzie dalej pielęgnowana oraz kontynuowana.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube