kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Turyści w akcji

2T w trakcie zajęć z programowania imprez - planuje, przygotowuje i realizuje wycieczki, by poznać okoliczne atrakcje turystyczne

Escape Room w Wiśle

W środę 22 września klasa 2TP pod opieką pani Ewy Stannej wybrała się na wycieczkę w celu zwiedzania okolic Wisły oraz kształcenia swoich umiejętności organizacji wycieczek oraz imprez turystycznych. W środę uczennica Liliana, miała przyjemność organizacji oraz prowadzenia swojej klasy do Zamku zagadek, który znajduje się w Pałacyku Myśliwskim Habsburgów. Nasza przewodniczka ciekawie opowiadziała kilka ciekawostek o budynku, po czym zaprosiła do środka. A tam w dwóch pokojach prawdziwa burza mózgów - serdecznie polecamy jako świetną zabawę dla grup, klas lub rodzin. Wiecęj nie zdradzamy, żebyście sami odgadli. 
Liliana M. 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube