kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Szkolny turniej trójek siatkarskich

10 listopada odbył się szkolny turniej trójek siatkarskich dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęło 12 drużyn. Dziewczęta grały systemem "każdy z każdym", chłopcy natomiast systemem brazylijskim. Mecze rozgrywane były równolegle na trzech boiskach. Po bardzo zaciętej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięzcy. Wśród dziewcząt najlepsze okazały: Magda Pilch, Agnieszka Szalbot i Joanna Bednarczyk z klasy 3EG, II miejsce zajęły: Katarzyna Habarta, Patrycja Chrapek i Julia Łęcka z klasy 2GP, na III miejscu znalazły się: Martyna Pardała, Aleksandra Szydłowska i Magda Wałach z klasy 3GTG. Wśród chłopców I miejsce zajęli: Szymon Glet, Kamil Polok i Dawid Polok z klasy 3EG, II miejsce zajęli: Dawid Sikora, Krystian Markuzel i Krzysztof Juroszek z klasy 3GTG, na III miejscu uplasowali się: Bartłomiej Godek, Jabłoński Jakub i Jonasz Pilch z klasy 2GP.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube