kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Szkolny turniej tenisa stołowego za nami

W poniedziałek w szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Wzięło w nim udział 19 uczniów. Chłopcy rywalizowali systemem brazylijskim natomiast dziewczyny grały każda z każdą. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Natalia Skiba z klasy 2HTP, II miejsce zajęła Marcelina Cieślar z klasy 1HP, na III miejscu znalazła się Wanesa Kolbusz również z klasy 1HP. Wśród chłopców I miejsce zajął Wojciech Bieniek z klasy 2 HTP, II miejsce zajął Igor Śleziak z klasy 1HP, na III miejscu natomiast uplasował się Mateusz Bury z klasy 1EG.

Gratulacje!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube