kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznane

29 listopada 2022 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla tegorocznych stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość zorganizowano  w sali koncertowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Bielsku-Białej.  Na początku stypendyści  kształcący się w tej placówce zaprezentowali w ramach krótkich występów swoje umiejętności muzyczne. Po kilku okolicznościowych przemówieniach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Z naszej szkoły stypendium otrzymali Paweł Piszczek z klasy 2E oraz Joanna Bednarczyk z klasy 4EG.

Gratulujemy!


L.Špila

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube