kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Spektakl "Bramy Nieba i Płomienie Piekła"

wyjątkowe wydarzenie z udziałem naszych uczniów i nauczycieli

Zaczęło się niewinnie - casting i rozdanie ról. A potem próby i nauka tekstu na pamięć. Tyle wystarczyło by prawie 30 uczniów ZSGH im. Wł. Reymonta i L.O. im. P. Stalmacha oraz nauczyciele przygotowali pod okiem reżysera - Pawła Nowakowskiego - niesamowity spektakl "Bramy Nieba i płomienie piekła". 
W ostatnim dniu nauki przed przerwą wielkanocną ponad 120 uczniów z nauczycielami obu wiślańskich szkół przejachało Ciuchcią Martusią i autobusem firmy Rapido do nowej i pięknej sali w Centrum Parafialnym EA w Wiśle Malince.  

W czasie spektaklu można było obejrzeć historie zwykłych ludzi, bawiących się, używających życia, zapracowanych lub nieszczęsliwych, którzy nagle ginęli i przed bramą do nieba okazywało się gdzie spędzą wieczność - w Niebie czy w piekle.

Poprzez śmiech i łzy, każdy mógł zastanowić się dokąd zmierza.

Do niezwykłego odbioru przedstawienia przyczyniła się piękna dekoracja, gra świateł, specjalne efekty dźwiękowe i multimedialne.

Dzień wcześniej przy pełnej sali odbyła się premiera, na którą przyszłi rodzice i znajomi aktorów oraz mieszkańcy Wisły. Dzięki współpracy z Deorecording udało się również zorganizować tłumaczenie symultaniczne na język ukraińki, z czego skorzystało sporo uchodźców.

 

Bardzo dziękujemy wspaniałym aktorom i reżyserowi za przygotowanie spektaklu, parafii EA w Malince za gościnność, firmie DANA za poczęstunek.

A tym, którzy dokonali wyboru przypominamy zalecenia reżysera:
1. czytaj instrukcję do swojego życia (Pismo Święte)
2. dbaj o relację z Panem Bogiem (rozmawiaj z Nim)
3. dziel się z innymi tym co doświadczasz

Życzymy by nadchodzące Święta Wielkanocne były teraz przeżywane z prawdziwą świadomością tego co Pan Jezus zrobił dla każdego z nas.. 
ES

Wybierz dobrze !

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube