kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Projekt „Demokracja i prawa człowieka”

 

 

 


W tym roku szkolnym w ZSGH realizowany będzie projekt „Demokracja i prawa człowieka”. W jego ramach zachęcamy wszystkich członków naszej szkolnej społeczności do wzięcia udziału w projekcjach filmów dotyczących praw człowieka. Objazdowy festiwal filmów o prawach człowieka organizowany jest przez Helsińską Fundację Praw Człowieka. Festiwal odbywa się w kilku miastach. W Cieszynie projekcje ciekawych filmów zaplanowane są na dni 10-12 września. Program imprezy dostępny jest na stronie: https://watchdocs.pl/festiwal-objazdowy/miasta/cieszyn

Inicjatorem i opiekunem projektu w szkole jest p.Anna Marek-Bieniasz.

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube