kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Program „Spotkania psychologiczno – pedagogiczne dla uczniów oraz pedagogów szkolnych”

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez szkoły ponadpodstawowe dotyczące trudności, z jakimi mierzy się część uczniów realizujących w bieżącym roku szkolnym nauczanie w systemie zdalnym, Starostwo Powiatowe podjęło decyzję o uruchomieniu programu, w ramach którego w wybranych dniach od kwietnia do czerwca 2021 roku będzie dostępny w Liceum Ogólnokształcącym w Wiśle psycholog. Zadanie to jest realizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem” z Cieszyna. Zapraszam do kontaktu z panem psychologiem szczególnie te osoby, które nie potrafią poradzić sobie emocjonalnie z negatywnymi skutkami nauczania zdalnego oraz izolacją w miejscu zamieszkania.

            Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na stronie naszej szkoły w zakładce Pedagog.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube