kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Olimpiada Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.

 19 marca 2021 roku odbył się etap wojewódzki olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Naszą szkołę reprezentowała Joanna Bednarczyk z klasy 2E, która zakwalifikowała się do rozgrywek wojewódzkich, zdobywając w etapie szkolnym z testu maksymalną liczbę punktów.

To duży sukces ponieważ konkurencja była ogromna. W etapie szkolnym olimpiady wzięło udział ponad 14 tysięcy uczniów z 754 szkół z całej Polski. Zadaniem uczniów było rozwiązać test on-line z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Pytania dotyczyły całego obszaru ubezpieczeń społecznych – od zasiłków po emerytury i zasady rozliczeń z ZUS. Oprócz wiedzy niezbędna była też umiejętność zdalnej pracy z wykorzystaniem aplikacji komputerowych.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Olimpiadę zorganizował Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube