kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Ogólnopolski konkurs - Inkubator Szkolnych Biznesów

Bardzo nam miło podzielić się informacją, że I miejsce w ogólnopolskim konkursie dla szkół ponadpodstawowych, XI edycji Programu TalentowiSKO „Inkubator szkolnych biznesów” zdobyli nasi uczniowie!! 

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia uczniowie klas ekonomicznych mieli za zadanie opracować biznesplany własnej działalności gospodarczej oraz elementy kampanii reklamowej, takie jak: strona internetowa (https://recleanstore.pl/), logo firmy, prezentacja multimedialna oraz film promujący ich projekt biznesowy.

Nasi uczniowie – Justyna Moroń, Kamil Nowak, Maksymilian Legierski oraz Mateusz Bury –podjęli próbę zrewolucjonizowania branży środków czyszczących. Oferują innowacyjny produkt w postaci tabletek rozpuszczalnych w wodzie w szklanych ekologicznych butelkach. Produkt naszych uczniów znalazł uznanie wśród klientów, którzy docenili nie tylko ich skuteczność, ale także pozytywny wpływ na środowisko. Ich głównym celem jest ograniczenie użycia plastiku w branży czyszczącej oraz zmniejszenie emisji CO2 związanej z transportem dużych ilości środków chemicznych, które często składają się w 85-90% z wody.

Nasi młodzi biznesmeni osiągnęli też kolejny bardzo istotny cel biznesplanu – udało im się przekonać innych żeby zaangażowali się w finansowanie ich firmy – za swój projekt otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 1600 zł.

Naszym uczniom gratulujemy pomysłu biznesowego i życzymy powodzenia jego realizacji!!!

Opiekunem projektu naszych uczniów była pani Agata Gołąb – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube