kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Ognisko klasy 2EG

W dniu 10 listopada klasa 2EG już po raz drugi (i z całą pewnością nie ostatni) wybrała się do Agroturystyki "U Gazdy" w Wiśle. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od grillowania kiełbasek i kosztowania ciast, które z zaangażowaniem specjalnie na tę okazję upiekli chętni uczniowie z klasy:-) Wspólny czas dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, energii i uśmiechu. Nie zabrakło też wielu różnych i ciekawych rozmów oraz niezapomnianych emocji, zwłaszcza podczas gier towarzyskich i ruchowych. Mimo pogody, Która nie była idealna, wszyscy świetnie się bawili :) Będziemy bardzo mile wspominać wizytę w Agroturystyce "U Gazdy", która po raz kolejny zaoferowała nam wspaniałą gościnę. Dziękujemy!!!

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube