kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Odwiedzamy Zakopane - wycieczka klas 1H,1G i 3H

10 czerwca klasy 1H,1G i 3H zdecydowały się na krótki oddech w intensywnej nauce i odwiedziły Zakopane.

Najpierw złożyliśmy koleżeńską wizytę w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych im.W.Zamoyskiego, czyli najstarszej szkole hotelarskiej w Polsce. Zobaczyliśmy pracownie oraz porozmawialiśmy z  dyrekcją i uczennicami tamtej szkoły, którzy opowiedzieli nam, jak łączą teorię z praktyką, korzystając z bogatej bazy Zakopanego.

Następnie integrowaliśmy się w Parku Iluzji, gdzie rozwiązując rozmaite zagadki, nasz umysł ulegał raz po raz pozorom i złudzeniom.

Po spacerze Krupówkami wjechaliśmy na Gubałówkę, z której podziwialiśmy dynamiczny pogodowy spektakl. W roli głównej majestatyczny Giewont, otaczany mgłą, z której co chwilę wyłaniał sie w całej okazałości. Zanim wyruszyliśmy w drogę powrotną, odwiedziliśmy jeszcze najstarszy kościółek w Zakopanem - Kaplicę na Pęksowym Brzyzku. 

W.Szarzec, A.Kobiela, D.Kołaczyk

 

Najstarsza szkoła hotelarska w Polsce

W Parku Iluzji

Potęga Tatr

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube