kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Nasz sklep - nasz biznes - zapraszamy!

Uczniowie kasy 1EP i 3GG założyli własną działalność gospodarczą w ramach projektu edukacyjnego „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”. Jest to innowacyjny program edukacyjny, w którym uczniowie szkół średnich organizują i prowadzą w szkole realnie działającą firmę. Celem programu jest przygotowanie uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Młodzi przedsiębiorcy płacą podatki, składki ZUS a zarobione pieniądze po zakończeniu projektu są ich własnością i mogą nimi swobodnie dysponować.

Nasi uczniowie postanowili reaktywować sklepik szkolny, który nazwali „Zakątek dobrodziejstwa”. Starają się w nim oferować zdrowe przekąski i napoje. Sprzedawany asortyment cieszy się sporym zainteresowaniem uczniów i pracowników szkoły.

Serdecznie zapraszamy na codzienne zakupy - piętro II, za salą 230, póki co otwieramy w czasie przerw obiadowych.

Do zobaczenia!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube