kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Możesz pomóc

Drodzy uczniowie, nauczyciele i sympatycy ZSGH w Wiśle. Nie zamierzamy czekać bezczynnie. W obliczu obecnej zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę, organizujemy w naszej szkole zbiórkę produktów dla Ukraińców.
Od wtorku (1 marca) w hallu szkolnym na parterze ustawione będą pojemniki, do których będziemy zbierać dary dla obywateli Ukrainy. Zebrane produkty następnie zostaną przekazane do sprawdzonych punktów zbiórek i przesłane potrzebującym. Można będzie przynosić: - środki czystości, ze szczególnym uwzględnieniem produktów pielęgnacyjnych dla małych dzieci - szczoteczki do zębów, pasty do zębów, szampony, żele pod prysznic - środki higieny osobistej - pampersy dla dzieci w różnych rozmiarach - żywność dla dzieci (z DŁUGĄ datą przydatności do spożycia), np . przeciery i dania w słoiczkach, kaszki i musy, mleko modyfikowane - artykuły spożywcze z DŁUŻSZYM terminem przydatności do spożycia: - konserwy mięsne, rybne, pasztety w puszkach, - makarony, kasze, ryż - cukier - mąkę - olej spożywczy - gotowe dania w słoikach: pulpety, gołąbki, klopsy, fasolka, itd. - płatki śniadaniowe - batony energetyczne - herbata, itp. Artykuły składamy w wyznaczonych pojemnikach na parterze budynku od 1 do 11 marca. Ze względu na dynamikę sytuacji akcja może zostać wydłużona.
Więcej informacji udziela Pani Gabriela Potoczek-Kantor
Prosimy o udostępniane akcji na FB. "Nie liczy się ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz" /autor nieznany/
 
 
 
 
 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube