kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Możemy od Nich wiele się nauczyć - wizyta w OREW Istebna

            W dniu 29 października br. czworo uczniów naszej szkoły pod opieką pedagoga szkolnego Lubomira Špili uczestniczyło w ponad dwugodzinnym spotkaniu z podopiecznymi Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Istebnej – Zaolziu. W ramach spotkania nasi uczniowie wykonali wraz z niepełnosprawnymi rówieśnikami prace plastyczne oraz pobawili się ruchowo przy dźwiękach popularnych utworów muzycznych.

            Kolejna grupa naszych podopiecznych odwiedzająca placówkę w Istebnej przekonała się, że poprzez zabawę i prawidłowo poprowadzony metodycznie model zajęć bardzo łatwo można zburzyć barierę między światami osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Jeśli nie przeszkodzą nam obostrzenia pandemiczne, będziemy chcieli zaprosić młodzież z placówki istebniańskiej do naszej szkoły.   

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube