kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Mamy to! Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie dekor-PIERNIK-art

W ubiegły piątek odbył się finał II Ogólnopolskiego konkursu na artystyczne ozdabianie pierników dla uczniów szkół gastronomicznych pod tytułem „Kolorowe Święta Bożego Narodzenia”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Żychlinie. Nasz uczeń Mikołaj Bebek z klasy 4TG otrzymał wyróżnienie za swoje przepiękne prace: choinkę oraz aniołki. Swoje prace wykonuje metodą haftu krzyżykowego. Zdobienie wypieków jest dla Mikołaja odpoczynkiem i przyjemnością. Podziwiamy talent i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Mendrek - opiekun konkursowy laureata

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube