kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Lekcja WF-u z Mistrzami

10 marca odbyła się otwarta lekcja wf, którą poprowadziła mistrzyni Polski w zapasach i reprezentantka naszego kraju na letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Jowita Wrzesień. Podczas lekcji Jowita opowiedziała o swojej pasji, przeprowadziła rozgrzewkę oraz pokazała kilka chwytów i padów zapaśniczych, które uczniowie ćwiczyli w parach. Na koniec lekcji odbył się między uczniami mały turniej zapaśniczy. Współćwiczącym Jowity był utytułowany zawodnik ju jitsu z Istebnej, nasz uczeń, Bartosz Baczyński. Uczniowie na pewno na długo będą pamiętać tę wyjątkową lekcję sportów walki.
M.Madej

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube