kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Konkursy geograficzne - podsumowanie

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo – Planeta”. Kilka dni temu otrzymaliśmy wyniki i najwyższy wynik w szkole uzyskała Liliana Majsterkiewicz z klasy 3T, a na drugim miejscu uplasowała się Justyna Grzesiok również z klasy 3T. Gratulujemy!
Na początku kwietnia 8 uczniów wzięło udział w I edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z Geografii. Turniej odbył się online, a pytania obejmowały bardzo szeroki zakres nauk geograficznych. Dla uczniów Patelnioka taka próba sił była nowym, bardzo ciekawym doświadczeniem.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube