kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Konkurs wiedzy o Trójmorzu

W piątek 29 października uczniowie klas 2T i 4Ha wzięli udział w międzynarodowym quizie na temat Inicjatywy Trójmorza zorganizowanym przez Fundację Jagiellońską. W konkursie wzięli udział uczestnicy z 7 krajów m.in. z Węgier, Słowacji czy Rumunii. Tematyka konkursu była rozbudowana i obejmowała geografię, historię i kulturę 12 krajów tworzących Trójmorze. Oczekujemy z niecierpliwością na wyniki quizu.

Alicja Kobiela

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube