kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Jeszcze o niepodległości

Na dodatkowych zajęciach z języka polskiego mówiliśmy o niepodległości. Lekcje te dedykowane są młodzieży, która przybyła do Polski z ogarniętej wojną Ukrainy. Uczniowie (z klasy 1E,1H oraz 2G) podzielili się swoimi przemyśleniami o tym, jak w ich trudnym położeniu, rozumieją pojęcie niepodległości, ojczyzny, patriotyzmu. Poniżej przedstawiamy jedną z map myśli. Czasem najprostsze słowa przemawiają najmocniej.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube