kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Integracyjny wyjazd kasy 3EG

 
Nic tak nie łączy ludzi, jak dobra zabawa i osiąganie wspólnych celów!
Przekonała się o tym ostatnio klasa 3EG, która końcem kwietnia wzięła udział w laserowych rozgrywkach drużynowych w Arenie Zoltar w Bielsku-Białej. Laserowy paintball, zdrowa rywalizacja, pokonywanie własnych słabości i chęć zwycięstwa wywołały nie tylko silne emocje wśród uczniów, ale dostarczyły również sporej dawki adrenaliny! Wizyta w Arenie Zoltar to niejedyna atrakcja, jakiej mogli doświadczyć uczniowie w tym dniu. Młodzież skorzystała też z możliwości obejrzenia seansu filmowego w kinie Helios, pt. „Diuna” – drugiej części ekranizacji powieści Franka Herberta, który dostarczył kolejnych mocnych wrażeń.
 
Wyjazd klasy 3E, pod czujnym okiem p. Iwony Burian i p. Dawida Kołaczyka, miał charakter integracyjny. Z pewnością nie jest to nasz ostatni tego typu wyjazd, bo snujemy już kolejne plany wyjazdowe na przyszłość:-) W końcu nic tak bardzo nie jednoczy, jak wspólne wyjazdy, wspólnie spędzony czas i wreszcie wspólne wspomnienia!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube