kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Integracja klas pierwszych

W minionym tygodniu klasy pierwsze  - 1 H i 1EG zawitały w Agroturystyce "U Gazdy" w Wiśle. Celem spotkania były zajęcia integracyjne. Wreszcie uczniowie mieli okazję lepiej się poznać, aktywnie spędzić czas, porozmawiać i po prostu ze sobą pobyć. Nie zabrakło gier zespołowych, zabaw i oczywiście pysznego jedzonka. Agroturystyka przygotowała dla nas  pyszne pieczone ziemniaki z sosem, kiełbaski, sałatki, ciasta i herbatę według tradycyjnej wiślańskiej receptury. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą gościnę i cudowną atmosferę. Mamy nadzieję, że każdy uczeń zabrał stamtąd nie tylko piękne wspomnienia, ale i nawiązał nowe przyjaźnie.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube