kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Hotelarstwo w terenie

Klasa 2hp w środę miała kilka godzin bardzo praktycznych lekcji hotelarstwa

W piękny słoneczny dzień wybraliśmy się w stronę Wisły Czarne. Tam czekały na nas wyjątkowe animacje czasu wolnego - zajęcia strzelania z łuku. Pan Tomasz Błażowski przygotował dla każdego z nas łuki i przeprowadził szkolenie. Mieliśmy wiele okazji do nauki prawidłowego trzymania różnych łuków, wypuszczania strzał i trafiania do celu. Mimo iż odległość nie była wielka, trafić wcale nie było tak prosto. Nauczyliśmy się jednak, że tak jak w łucznictwie, tak i w życiu do celu nie trafą na pewno Ci, którzy celu sobie nie wyznaczą. A poza tym - ćwiczenie czyni  mistrza. Na koniec w konkursie jednej strzały najlepiej wypadły Natalia K., Sara C. oraz zwyciężczyni Gosia W. 

Drugim etapem naszej wycieczki był Hotel Aries. Mieliśmy okazję zobaczyć Restaurację Polską Magdy Gessler, śliczne pokoje - każdy inny i wyjątkowy, odwiedzilismy również SPA i piękny ogród. Dzięki takim wyprawom na własne oczy możemy poznać kolejne miejsca na praktyki lub naszej przyszłej pracy. 

  

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube