kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Grill Gastronomów z 2G

Klasa 2G uczestniczyła w wycieczce do Istebnej. Pośród gier i zabaw integracyjnych oraz budujących pozytywne relacje w grupie uczniowie przygotowali i przyrządzili potrawy z grilla. Spędzając czas przy oscypkach, kiełbaskach i innych grilowanych smakołykach, bawiliśmy się w „Obiady króla Stasia” oraz słuchaliśmy piosenek różnych wykonawców. Wycieczka potwierdziła znaną zasadę, że nauka nie idzie w las, a umiejętności nabywane w szkole podczas zajęć praktycznych w różny sposób procentują w dalszym życiu.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube