kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Gratulujemy Ani Haratyk!

Finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Gratulujemy naszej uczennicy Ani Haratyk z klasy 4TG, która została finalistką XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W minionym tygodniu odbyła się pierwsza część etapu centralnego. Uczniowie i uczennice ze wszystkich okręgów w Polsce pisali test on-line. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu podstaw żywienia człowieka, technologii gastronomicznej, obsługi konsumenta oraz tematyki wiodącej czyli żywieniu w profilaktyce chorób układu krążenia. Uzyskanie tytułu finalisty zwalnia z części lub w całości z egzaminów wstępnych do szkół wyższych na kierunek zgodny z profilem olimpiady.

Zachęcamy uczennice i uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji olimpiady.

D. Mendrek

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube