kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Finał ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”

Z dumą ogłaszamy kolejny sukces!

IV miejsce naszych uczennic w finale konkursu „Najlepsze Zajęcia z przedsiębiorczości”

17 kwietnia 2021 roku odbył się etap finałowy konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”, do którego zakwalifikowało się 20 najlepszych drużyn z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Bednarczyk z klasy 2E oraz Marta Pieczyrak i Natalia Cieślar z klasy 3THa.

Zadaniem uczestników finału było zaproponowanie potencjalnych zastosowań budownictwa modułowego w Polsce. Uczniowie określali problemy klienta i sposoby ich rozwiązania. Dokonywali charakterystyki produktu, wskazywali segmenty klientów, do których można skierować ich ofertę. Proponowali również potencjalne sposoby promocji i sprzedaży produktu. Na rozwiązanie zadania mieli 90 minut.

Następnie uczniowie prezentowali swoje pomysły biznesowe przed Kapitułą konkursową. Wyobrażali sobie, że wsiadają do windy z miliarderem i mają unikalną szansę przekonać go do swojego pomysłu i tylko 3 cenne minuty. Po prezentacji każdego zespołu odbywa się sesja pytań. Członkowie Kapituły mogli zadać każdemu zespołowi maksymalnie 3 pytania. Na udzielenie odpowiedzi na każde z nich uczestnicy mieli po 1 minucie.

Nasze uczennice w swoim rozwiązaniu wykorzystały m.in.: analizę SWOT, marketing 3.0 imodel AIDA. Ich rozwiązanie zadania i sposób prezentacji spodobały się Kapitule konkursowej i ostatecznie uplasowały się na IV miejscu.

Gratulujemy!!!

Uczennice przygotowała p.Agata Gołąb

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube