kontrast
czcionka
Srebrna odznaka Najlepsze Technikum
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2021

Zapomnieliśmy się pochwalić, że dniach 27-28 maja 2021 roku 20 najlepszych miniprzedsiębiorstw zmierzyło się w wielkim e-finale Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „PRODUKCIK 2021”.
Podczas finału uczniowie prezentowali swoje produkty i usługi. Przedsiębiorstwo StudioGift prowadzone przez naszych uczniów znalazło się w czołówce najlepszych miniprzedsiębiorstw w Polsce, a jego współwłaściciele – Martyna Śliwka, Marta Pieczyrak i Cyprian Przybyła – otrzymali tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „PRODUKCIK 2021”.
Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli świata biznesu oceniała między innymi pomysł na biznes, wiedzę i umiejętności prowadzenia firmy, umiejętności prezentacji, współpracy w zespole oraz rozwiązywania problemów biznesowych, w tym reakcji młodych przedsiębiorców na sytuacje kryzysowe. Jednym z elementów oceny były również marketing i techniki sprzedaży, które uczniowie mogli zaprezentować w filmach promocyjnych. Patronat Honorowy nad programem „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” objęło Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.
Uczniowie pierwszego dnia konkursu prowadzili e-rozmowy biznesowe z Komisją Konkursową. W drugim dniu przedstawiali prezentację multimedialną, podczas której dokonali podsumowania działalności swojego miniprzedsiębiorstwa. Zaprezentowali swoje osiągnięcia, wynik finansowy oraz stopę zwrotu z kapitału własnego. Wskazali również na zyski pozafinansowe, czyli podniesienie kompetencji interpersonalnych oraz rozwój umiejętności pracy w zespole, często pod presją czasu.
Opiekunem projektu uczniów była pani Agata Gołąb – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Serdecznie gratulujemy naszym finalistom.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube