kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Ekologia w biznesie

Zajęcia "Ekologia w biznesie"

9 czerwca uczniowie opuścili na kilka godzin mury szkoły, żeby zastanowić się głębiej nad tematem: Ekologia w biznesie. Najpierw uczniowie zwiedzili wystawy plenerowe wokół Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle. Następnie wysłuchali krótkiego wykładu na temat tego, jak prowadzić własną działalność gospodarczą w sposób ekologiczny i społecznie odpowiedzialny. Na koniec (w grupach) obmyślali koncepcję własnej, proekologicznej firmy. Mamy nadzieję, że gdy w przyszłości nasi uczniowie będą zakładać własną działalność gospodarczą, pomyślą nie tylko o zyskach, ale również o przyrodzie i otoczeniu.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube