kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dzień Sportu w ZSGH - dziękujemy!

Dnia 19 czerwca odbył się coroczny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH. Do świętowania mieliśmy jeszcze 1 okazję - spóźniony Dzień Dziecka.
 
O rezerwację pięknej pogody i wyśmienite natroje zadbaliśmy sami, a o nasze podniebienia i nagrody - hojni sponsorzy:
-Rada Rodziców ZSGH
-Piekarnia PSS Społem
-Zakłady Mięsne Jur-Gast
 
D Z I Ę K U J E M Y!
 
 

A bawiliśmy się tak!

Od kilkunastu lat zarówno chłopcy jak i dziewczęta rywalizują ze sobą, reprezentując różne kraje. W tym roku po raz kolejny dla wszystkich zostały przygotowane również inne atrakcje między innymi kiełbaska z grilla,pyszne, świeże owoce, pączki,popcorn oraz orzeźwiająca lemoniada. W międzyczasie można było pograć w tenisa stołowego czy pójść do strefy gier albo po prostu odpocząć na leżakach.
Odbył się również bieg na orientację,w którym wzięło udział 11 klas. Podczas biegu uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 10 punktów kontrolnych oraz odpowiedzieć na pytania znajdujące się przy każdym punkcie.Ostatecznie uczniowie z klasy 3HE Justyna Moroń i Paweł Piszczek uzyskali 19 na 20 punktów, zajmując tym samym I miejsce. II miejsce z ilością 18 punktów zajęła klasa 4HT,III miejsce zajęli uczniowie z klasy 2E zdobywając 17 punktów.
 
Turniej o Puchar Dyrektora:
W finale zagrały klasy 2G i 3H. Mecz zakończył się remisem 3:3,po którym zostały rozegrane rzuty karne. Bramkarz z klasy 3H obronił dwa strzały dzięki czemu ostatecznie ta klasa w składzie: Przemysław Gawlas, Adam Procner, Vladyslav Inchenko, Diana Cieślar, Marcelina Cieślar, Nikola Kędzior i Wiktoria Wisełka, została zwycięzcą turnieju.
Był to dla wszystkich dzień pełen sportowej rywalizacji,radości i dobrej energii.

Zwycięska Drużyna

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube