kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dzień samorządności-edycja I

18 maja w ZSGH w Wiśle został zorganizowany Dzień Samorządności. Uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor Kornelii Zubek symboliczny klucz do szkoły i tym samym przejęli kontrolę nad placówką. Uczniowie wcielili się w rolę dyrektora szkoły (Marta Bagińska), kierownika szkolenia praktycznego (Natalia Skiba), pedagoga (Małgosia Łacek) oraz referenta do spraw administracji (Malina Cordova), Wszystko się pomieszało, więc lekcje były prowadzone przez uczniów a w ławkach zasiedli nauczyciele. Nie było taryfy ulgowej – zajęcia podlegały hospitacjom prowadzonym przez władze szkoły. Muzyka umilała wszystkim przerwy, do której uczniowie mogli tańczyć i dobrze się bawić (tak dobrze, że na zakończenie zatańczono nawet Belgijkę). Ten dzień minął wszystkim szybko i w świetnej atmosferze. Takie powroty do nauki stacjonarnej to my rozumiemy! 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube