kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dzień Olimpiad

W dniu dzisiejszym (4 stycznia 2023) odbył się etap okręgowy Olimpiad.

Nasza szkoła poraz kolejny była gospodarzem okręgu śląskiego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zjechało do nas piętnaście szkół z całego śląska. 
Dla nas była to świetna okazja do uczenia się gościnności. Począwszy od powitania na stacji Wisła Kopydło, transferu uczestników do szkoły, powitania przed szkołą i poczęstunku.

Pyszny poczęstunek ufundował nam Hotel Focus z Chorzowa i Hotel Gołębiewski z Wisły, którym bardzo dziękujemy za wsparcie.

Całość zaserwował nam Kierownik ds. Zarządzania Talentami i jednocześnie nasz nauczyciel Mateusz Lubojański, przy wsparciu nauczycieli Doroty Szewczyk i Dawida Kołaczyka.

32 najlepszych uczennic ze śląskich techników rozwiązywało test przygotowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Przy wsparciu informatycznym pana Sławomira Procnera wszyscy spokojnie odpowiedzili na 60 pytań. Teraz czekamy na wyniki  

W tym samym czasie uczniowie z klasy turystycznej - Liliana Majsterkiewicz i Szymon Dubiel przystąpili do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Turystyce. 

Dziś również przyszły wyniki etapu okręgowego Olimpiady Umiejętności Hotelarskich i już wiemy, że nasza Natalia Kawulok z klasy 4H dostała się do etapu centralnego.

 

Wszystkim Olimpijczykom dziękujemy za trud włozony w przygotowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

ES

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube