kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dni Otwarte w ZSGH - relacja

Na ten dzień czekaliśmy wiele miesięcy... Wcześniej nasze plany pokrzyżowała pandemia... Ale teraz w końcu udało się i mogliśmy zaprosić do naszej szkoły uczniów klas ósmych z pobliskich szkół podstawowych, żeby "na własnej skórze" przekonali się, dlaczego warto uczyć się w Patelnioku. Nauczyciele różnych przedmiotów wraz z uczniami przygotowali dla ósmoklasistów wiele atrakcji. W holu szkoły naszych gości przywitali pracownicy recepcji, którzy wydali im karty pobytu. Następnie ósmoklasiści zostali podzieleni na grupy. Do każdej grupy został przypisany concierge, który miał za zadanie oprowadzić naszych gości po szkole, odpowiadać na ich pytania, ale przede wszystkim sprawić, żeby poczuli się oni w naszej szkole, jak najlepiej. Ósmoklasiści podczas swojej dwugodzinnej wycieczki wzięli udział w grach, zabawach i zajęciach z zakresu hotelarstwa, ekonomii, gastronomii, turystyki, ale także języka polskiego, języków obcych, geografii, biologii i wychowania fizycznego. Dzięki uprzejmości naszego absolwenta Filipa Gaczkowskiego, uczniowie klas ósmych mogli również dowiedzieć się jak działa drukarka 3D. Na koniec rozdaliśmy naszym gościom gadżety z logo szkoły i pożegnaliśmy ich z nadzieją, że spotkamy się w Patelnioku we wrześniu. 
Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej - jesteśmy do Twojej dyspozycji, w każdej chwili możesz przyjść, zadać nam pytania, zobaczyć szkołę i nasze pracownie. Zapraszamy!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube