kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dlaczego nadal warto stawiać na hotelarstwo, turystykę, gastronomię?

Przypominamy, że biblioteka w ZSGH prenumeruje czasopismo "Hotelarz" - magazyn poświęcony branży hotelarskiej i turystyce. Tematyką ostatnich numerów jest świat postpandemiczny - jak poradzą sobie hotelarze i restauratorzy? Jak ukształtuje się rynek turystyczny? Dowiedz się, dlaczego nadal warto uczyć się sztuki hotelarskiej, zostać specjalistą z dziedziny turystyki lub stawiać na gastronomię. Zapraszamy do lektury - warto sięgać po fachową wiedzę! Najciekawsze wnioski na grafice:

oprac.WSz

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube