kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Dbamy o zdrowie psychiczne!

Andrzej Kłoda, na co dzień lekarz psychiatra, psychoterapeuta, pełnomocnik Dyrektora Szpitala Śląskiego do spraw Centrum Zdrowia Psychicznego w Cieszynie oraz współtwórca Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej dla Dzieci i  Młodzieży przy Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie, w przystępny sposób przekazał najważniejsze informacje na temat zdrowia psychicznego podczas prelekcji p.t. "Zdrowie psychiczne czarno na białym".

Zapraszamy do obejrzenia!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube