kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Chwalimy się - III miejsce naszych chłopaków

6 grudnia odbył się finał LICEALIADY MŁODZIEŻY SZKÓŁ POWIATU CIESZYŃSKIEGO w koszykówkę chłopców. Drużyna naszej szkoły pod opieką pana Marcina Macury w składzie: Sikora Dawid 4GG, Markuzel Krystian 4TG, Maik Kornel 4GG, Pilch Jonasz 3G, Bury Mateusz 2E, Hrushynskyi Danylo 1E, Kozynets Oleksandr 1H, Buszka Bartosz 4HEG, Konieczko Kacper 3TP zajęła ostatecznie III miejsce w powiecie. Gratulacje!

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube