kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

An unusual meeting – spotkanie z native speakerem

Mieliśmy okazję spotkać się z native speakerem – Panem Waine Evans, który w nowoczesny i wciągający sposób przedstawił nam na czym polega jego praca oraz poruszył wiele ciekawych kwestii związanych z codziennym życiem. Dwie godziny rozmowy pokazały nam nieznaną wcześniej stronę języka angielskiego, a także dały możliwość sprawdzenia i podszlifowania swoich umiejętności. Warto wspomnieć, że Pan Evans na co dzień współpracuje z Akademią Esprit w Ustroniu i jest niezwykle zaangażowanym i inspirującym nauczycielem języka angielskiego.
Serdecznie dziękujemy Panu Evans za poświęcony nam czas, który był doskonałą okazją do przełamywania swoich barier językowych i kontaktu z ‘żywym językiem.’ Mamy ogromną nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie i liczymy na kolejne w niedalekiej przyszłości:-)

I.Burian

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube