kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Aktywność w czasie wolnym

Wyniki konkursu 

Czas pandemii spowodował, że na nowo zaczęliśmy postrzegać rzeczywistość. Codzienność nabrała innego charakteru a odosobnienie i ograniczenia w dostępie do aktywności fizycznej czy rozrywek, odczuł praktycznie każdy. Jedni wrócili do swoich starych pasji, inni nauczyli się czegoś nowego, ale niewątpliwie każdy stara się coś robić żeby czuć się dobrze.  

Byliśmy ciekawi jak spędzają ten trudny czas uczniowie naszej szkoły, w związku z tym w marcu został zorganizowany konkurs „Aktywność w czasie wolnym w dobie pandemii”. Była to szansa na aktywizację całej szkoły oraz integrację klas. Mimo, że nie wszystkich udało się zachęcić do udziału, nadesłane filmiki zaskoczyły formą i różnorodnością opcji na spędzanie czasu wolnego. Przez tydzień można było głosować na filmik, który najbardziej przypadł do gustu.  

Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji 
I miejsce zajęła klasa 3GT - poniżej prezentujemy film 
II miejsce zajęła klasa 1HTP - film poniżej
III miejsce zajęła klasa 2GTG

Gratulujemy! 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube