kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Office meneger

Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby do obsługi naszego biura. Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Przygotowywanie pism urzędowychNadzór nad poprawnym obiegiem informacji w firmie
  • Kontrola nad ważnymi dla firmy terminami: badania pracowników, okresowe badania pojazdów, obieg środków trwałych, itp.
  • Kontakt z wybranymi dostawcami i kontrahentami oraz ich działami administracji w ramach realizowanych zadań.
  • Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Sumienności.
  • Znajomości pakietu Office.
  • Umiejętności poprawnego pisania i formułowania myśli.

Co proponujemy? Pracę w Skoczowie w naszym biurze w godz. 8-16
  • Pracę na pełen etat na podstawie UOP
  • Pracę w ciekawej branży z super zespołem.
  • Dbamy o rozwój naszego zespołu więc czeka Cię trochę szkoleń.
  • Tyle kawy ile zdołasz wypić.
  • Reszty się dowiesz, gdy do Ciebie zadzwonimy i umówimy się na spotkanie.
  • Tommy Cafe Sp. z o.o., 43-430 Skoczów, ul. Budowlanych 8.
Cv śmiało ślijcie na maila: m.jonkowski@tommycafe.pl
/pobrane z ox.pl/

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube