kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Witamy ukraińską młodzież w Oddziale Przygotowawczym

            W dniu 4 kwietnia br. odbyło się w naszej szkole uroczyste otwarcie Oddziału Przygotowawczego, do którego zapisało się 25 uczniów pochodzących z Ukrainy.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Cieszynie – Pani Wicestarosta Janina Żagan oraz Pan Naczelnik Wydziału Edukacji Michał Rajwa.  Po muzycznym wstępie w wykonaniu trojga uczennic z wiślańskiego Technikum oraz wzruszającego występu podopiecznej z Ukrainy przywitała wszystkich Pani Dyrektor Kornelia Zubek i przedstawiła ideę organizacji kształcenia młodzieży ukraińskiej w naszej placówce. Dzięki wieloletniej współpracy Zespołu Szkół z Wisły z Fundacją Hotelarską z Genewy udało się pozyskać środki, które zostaną przeznaczone m. in. na zakup materiałów dydaktycznych dla słuchaczy oraz zaplanowanie dla nich dwóch wyjazdów integracyjnych.           

Fot.Alicja Łacek

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube