kontrast
czcionka
Srebrna odznaka Najlepsze Technikum
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Szkoła Branżowa zaprasza! - Ósmoklasisto przeczytaj!

ZSGH w nadchodzącym roku szkolnym 2021/22 poszerzy ofertę edukacyjną o nowy, pożądany na rynku pracy, kierunek: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (Szkoła Branżowa). Uczniowie tej specjalizacji w ciągu 3 lat nauki będą poznawać tajniki zawodu w międzynarodowej firmie Lys Fusion Poland z siedzibą w Istebnej. Absolwenci są mile widziani w procesie rekrutacji do pracy! Koniecznie zobacz, ile korzyści oferuje ten pracodawca. 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube