kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Święty Mikołaj dotarł też do Internatu

W tym roku Mikołaj, który dotarł do Internatu przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich okazał się nadzwyczaj szczodry. Wychowawcy wraz z Młodzieżową Radą Internatu przygotowali smakołyki, którymi zostali poczęstowani wszyscy - ci bardziej i mniej grzeczni. Największą jednak atrakcją był pokaźny prezent, który do mikołajkowego worka zapakowała Rada Rodziców ZSGH.

 

Wzruszeni Państwa hojnością w imieniu wychowanków i wychowawców szczerze dziękujemy Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Wiśle za przekazanie na rzecz internatu darowizny w postaci nowoczesnego sprzętu TV Panasonic 58", przenośnego radioodtwarzacza mp3 oraz karcianej gry logiczno - strategicznej rozwijającej umiejętności matematyczne. Zakupiony sprzęt pozwoli nam nie tylko na rozrywkę, ale też wzbogaci różnego rodzaju zajęcia i uroczystości integracyjne odbywające się w internacie, który jest naszym drugim domem.

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube