kontrast
czcionka
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Masterchef w ZSGH

Klasa 3G postanowiła podsumować swoje umiejętności, zdobyte przez ostatnie lata na zajęciach praktycznych. Uczniowie z pomocą szefa Adama Kajfosza zostali losowo podzieleni na trzy grupy, a następnie wyposażeni w nieznane im wcześniej różne zestawy produktów. Według ustalonych zasad, drużyny miały za zadanie w ciągu półtora godziny przygotować autorskie danie bądź dania, w taki sposób, aby wykorzystać wszystkie otrzymane składniki. Klasa, nie marnując czasu, natychmiast ostro wzięła się do pracy, puszczając wodze fantazji. Powstałe potrawy nie tylko dobrze wyglądały, ale także pachniały i smakowały, wabiąc do pracowni zaciekawionych uczniów innych klas, którzy, przy odrobinie szczęścia, mieli okazję ich spróbować. Pomimo tego, że wygrać mógł jedynie jeden zespół, wszyscy na pewno będą wspominać ten dzień przez długi czas. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli wziąć udział w podobnej zabawie.

 

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta w Wiśle
43-460 Wisła, ul. Władysława Reymonta 2

Platforma Usług Administracji Publicznej: Identyfikator: zsghwisla
Użytkownicy portalu ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".
Skrytka_ESP /zsghwisla/SkrytkaESP

Przejdź do dziennika
Przejdź do Facebooka Przejdź do Instagrama Przejdź do MS Teams Przejdź do platformy Moodle Przejdź do platformy YouTube